Social

7th Heaven

Pro britskou společnost Montagne Jeunesse a jejich značku pleťové kosmetiky 7th Heaven jsme vytvořili obsah pro globální komunikaci na sociálních sítích. Propojením moderních fashio trendů a pleťové kosmetiky vznikl poutavý obsah, který reflektoval aktuální směřování značky. 

BJP store

Eshop s oficiálním merchandise šampióna UFC Jiřího Procházky. Pro český i světový eshop zajišťujeme správu sociálních sítí, digitální marketing i výkonnostní kampaně. 

Havana Club & generace Z

Reklamní Spot Havana Club vznikl v rámci globálního přerodu značky do street komunity. Havana tak upouští od svých tradičních kubánských prvků, jako jsou pláže, stará auta a taneční rytmy, kterými je Kuba charakteristická. Místo toho se zaměřuje na nastupující generaci Z, její kulturu, hodnoty a životní styl ulice.  Vidět byla především na Instagramu, Facebooku a YouTube. Podpořena byla ale i offline, a to citylighty a rolling boardy.

Jaguar I-PACE | Tiché Vánoce

Pro značku Jaguar jsme v roce 2020 natočili vánoční kampaň s elektrickým vozem I-Pace. Reklama byla použita na německém, rakouském a českém trhu. Kromě videa vznikly pro kienta také foto výstupy na sociální sítě. 

Jiří Procházka

Jiří „Denisa” Procházka je český bojovník smíšených bojových umění. Dvojnásobný šampion japonské organizace Rizin Fighting Federation v polotěžké váze. Držitel titulu UFC v LIGHT HEAVYWEIGHT.

Od roku 2019 pomáháme budovat jeho osobní brand a zajišťujeme PR komunikaci a marketing. 

Night Embassy Berlin

Byly jsme oslovení z globálního vedení značky Jagërmaister pro vytváření video contentu z jejich pop up prostoru v Berlíně. Pro sociální sítě režisér Martin „Flashfaker“ Štembera tvořil čtyři měsíce video content z tohoto prostoru. V prostoru z názvem Night Embassy se vystřídala celá řada různých uměleckých uskupení z celého světa. 

Správa sociálních sítí DELL

Již od roku 2016 spravujeme Facebook společnosti Dell Technologies, přesněji jejich B2C brandu Dell. Komunikace je zaměřená na propagaci produktů, protože přímý prodej solečnost v ČR neprovozuje. 

Správa sociálních sítí Havana Club

Po tři roky jsme spravovali sociální sítě značky Havana Club Czech Republic. Značku jsme přiblížili mladému publiku a provedli značku transformací z kubánských rytmů na hudbu ulice. 

Bookin Agency brand