Social

7th Heaven

Pro britskou společnost Montagne Jeunesse a jejich značku pleťové kosmetiky 7th Heaven jsme vytvořili obsah pro globální komunikaci na sociálních sítích. Propojením moderních fashio trendů a pleťové kosmetiky vznikl poutavý obsah, který reflektoval aktuální směřování značky. 

Havana Club & generace Z

Reklamní Spot Havana Club vznikl v rámci globálního přerodu značky do street komunity. Havana tak upouští od svých tradičních kubánských prvků, jako jsou pláže, stará auta a taneční rytmy, kterými je Kuba charakteristická. Místo toho se zaměřuje na nastupující generaci Z, její kulturu, hodnoty a životní styl ulice.  Vidět byla především na Instagramu, Facebooku a YouTube. Podpořena byla ale i offline, a to citylighty a rolling boardy.

Jaguar I-PACE | Tiché Vánoce

Vánoční kampaň pro Jaguar 2020.

Jiří Procházka

Jiří „Denisa” Procházka je český bojovník smíšených bojových umění. Dvojnásobný šampion japonské organizace Rizin Fighting Federation v polotěžké váze. Od roku 2019 pomáháme budovat jeho osobní brand a zajišťujeme PR komunikaci a marketing. 

Night Embassy Berlin

Byly jsme oslovení z globálního vedení značky Jagërmaister pro vytváření video contentu z jejich pop up prostoru v Berlíně. Pro sociální sítě režisér Martin „Flashfaker“ Štembera tvořil čtyři měsíce video content z tohoto prostoru. V prostoru z názvem Night Embassy se vystřídala celá řada různých uměleckých uskupení z celého světa. 

Správa sociálních sítí DELL

Již od roku 2016 spravujeme Facebook společnosti Dell Technologies, přesněji jejich B2C brandu Dell. Komunikace je zaměřená na propagaci produktů, protože přímý prodej solečnost v ČR neprovozuje. 

Správa sociálních sítí Havana Club Czech Republic

Správa sociálních sítí Havana Club Czech Republic. 

Bookin Agency brand