Campaigns

7th Heaven

Pro britskou společnost Montagne Jeunesse a jejich značku pleťové kosmetiky 7th Heaven jsme vytvořili obsah pro globální komunikaci na sociálních sítích. Propojením moderních fashio trendů a pleťové kosmetiky vznikl poutavý obsah, který reflektoval aktuální směřování značky. 

Addict

Unikátní série parties se neopakovatelnou atmosférou. Show progresivních umělců a DJs. Rap, Trap, Electronic, UK Bass, Grime, SpaceX Beats a mnoho dalších. Od roku 2016 se tyto akce pod taktovkou Nobodylisten uskutečňují po celé metropoli ale i za hranicemi Česka! 

BJP store

Eshop s oficiálním merchandise šampióna UFC Jiřího Procházky. Pro český i světový eshop zajišťujeme správu sociálních sítí, digitální marketing i výkonnostní kampaně. 

Coca-Cola #vybersitusvoji

V globální kampani figuroval kouzelní, který měnil etikety na lahvích. Lokálně jsme našli Radka Bakaláře, který vybraným influencerům také předvedl pár triků s Coca-Colou.

Coca-Cola Vánoce 2017

V rámci Vánoc 2017 vzniklo v naší produkci několik spotů a statický content pro klienta Coca-Cola. Tématem byla příprava Santy na Vánoce a pak influenceři Johny Machette a Gabriela Heclová dávali Santovi školení jak probíhají Vánoce v ČR.

Havana Club & generace Z

Reklamní Spot Havana Club vznikl v rámci globálního přerodu značky do street komunity. Havana tak upouští od svých tradičních kubánských prvků, jako jsou pláže, stará auta a taneční rytmy, kterými je Kuba charakteristická. Místo toho se zaměřuje na nastupující generaci Z, její kulturu, hodnoty a životní styl ulice.  Vidět byla především na Instagramu, Facebooku a YouTube. Podpořena byla ale i offline, a to citylighty a rolling boardy.

Jaguar I-PACE | Tiché Vánoce

Pro značku Jaguar jsme v roce 2020 natočili vánoční kampaň s elektrickým vozem I-Pace. Reklama byla použita na německém, rakouském a českém trhu. Kromě videa vznikly pro kienta také foto výstupy na sociální sítě. 

Jiří Procházka

Jiří „Denisa” Procházka je český bojovník smíšených bojových umění. Dvojnásobný šampion japonské organizace Rizin Fighting Federation v polotěžké váze. Držitel titulu UFC v LIGHT HEAVYWEIGHT.

Od roku 2019 pomáháme budovat jeho osobní brand a zajišťujeme PR komunikaci a marketing. 

Bookin Agency brand