Campaigns

7th Heaven

Pro britskou společnost Montagne Jeunesse a jejich značku pleťové kosmetiky 7th Heaven jsme vytvořili obsah pro globální komunikaci na sociálních sítích. Propojením moderních fashio trendů a pleťové kosmetiky vznikl poutavý obsah, který reflektoval aktuální směřování značky. 

Addict

Unikátní série parties se neopakovatelnou atmosférou. Show progresivních umělců a DJs. Rap, Trap, Electronic, UK Bass, Grime, SpaceX Beats a mnoho dalších. Od roku 2016 se tyto akce pod taktovkou Nobodylisten uskutečňují po celé metropoli ale i za hranicemi Česka! 

Coca-Cola #vybersitusvoji

V globální kampani figuroval kouzelní, který měnil etikety na lahvích. Lokálně jsme našli Radka Bakaláře, který vybraným influencerům také předvedl pár triků s Coca-Colou.

Coca-Cola Vánoce 2017

V rámci Vánoc 2017 vzniklo v naší produkci několik spotů a statický content pro klienta Coca-Cola. Tématem byla příprava Santy na Vánoce a pak influenceři Johny Machette a Gabriela Heclová dávali Santovi školení jak probíhají Vánoce v ČR.

Havana Club & generace Z

Reklamní Spot Havana Club vznikl v rámci globálního přerodu značky do street komunity. Havana tak upouští od svých tradičních kubánských prvků, jako jsou pláže, stará auta a taneční rytmy, kterými je Kuba charakteristická. Místo toho se zaměřuje na nastupující generaci Z, její kulturu, hodnoty a životní styl ulice.  Vidět byla především na Instagramu, Facebooku a YouTube. Podpořena byla ale i offline, a to citylighty a rolling boardy.

Jiří Procházka

Jiří „Denisa” Procházka je český bojovník smíšených bojových umění. Dvojnásobný šampion japonské organizace Rizin Fighting Federation v polotěžké váze. Od roku 2019 pomáháme budovat jeho osobní brand a zajišťujeme PR komunikaci a marketing. 

Johny Maybelline

Johny Machette a Teri Blitzen ukázali, jak lze kreativně uchopit promo nového beuty produktu. Kampaň se nejdříve na sociálních sítích připravila a pak následné video doplnilo celý příběh. Kampaň tak byla autentická a virálně zasáhla mnoho uživatelů.  

Léto s Colinem 2018

Pro společnost Coca-Cola jsme připravili road trip s „Colinem“, červeným minibusem VW, s nímž vybraní influenceři cestovali po celé léto po České republice a Slovensku. Své zážitky sdíleli pod hashtagem #letoscolinem a #cocacolaroadtrip v reálném čase na sociálních sítích. 

Night Embassy Berlin

Byly jsme oslovení z globálního vedení značky Jagërmaister pro vytváření video contentu z jejich pop up prostoru v Berlíně. Pro sociální sítě režisér Martin „Flashfaker“ Štembera tvořil čtyři měsíce video content z tohoto prostoru. V prostoru z názvem Night Embassy se vystřídala celá řada různých uměleckých uskupení z celého světa. 

Sprite #borntorfrsh

Coca-Cola Company dala značce Sprite prostor po mnoha letech, pro aktuální cílovku (12-25 let) v podstatě poprvé. Využili jsme infuencery, casting ambasadorů byl na korporaci velmi odvážný. Veškerý obsah byl nativní a brandovaný, vznikal v režii mladých talentovaných osobností (produkce Matěj Kretík, kreativní dohled a režie Martin Štembera). Pro komunikaci jsme využili Instagram a YouTube, dovolili jsme si odvážně vynechat i Facebook. Externí průzkum Brand Love Score (měření BGS) potvrdilo, že kampaň doručila výsledky a v meziměsíčním porovnání prokazujeme nárůst koeficientu “Brand I Love” až o 14 procentních bodů.

Sprite loveyourhater

Sprite se postavil za všechny, kteří zažili internetový hejt. Kampaň je postavena na reálných komentářích u reálných lidí, kteří byli pro kampaň vybráni. Na základě globální kampaně jsme lokalizovali obsah s českými influencery. 

Správa sociálních sítí DELL

Již od roku 2016 spravujeme Facebook společnosti Dell Technologies, přesněji jejich B2C brandu Dell. Komunikace je zaměřená na propagaci produktů, protože přímý prodej solečnost v ČR neprovozuje. 

Vánoční

JOHNY MACHETTE a TERI BLITZEN nazpívali vánoční píseň, která dnes již zlidověla. Ve spolupráci s O2 jsme vytvořili hudební videoklip a ukázali, jak správně propojit influencery a značku. 

Bookin Agency brand
Bookin Agency brand