Foto

7th Heaven

Pro britskou společnost Montagne Jeunesse a jejich značku pleťové kosmetiky 7th Heaven jsme vytvořili obsah pro globální komunikaci na sociálních sítích. Propojením moderních fashio trendů a pleťové kosmetiky vznikl poutavý obsah, který reflektoval aktuální směřování značky. 

BJP store

Eshop s oficiálním merchandise šampióna UFC Jiřího Procházky. Pro český i světový eshop zajišťujeme správu sociálních sítí, digitální marketing i výkonnostní kampaně. 

Coca-Cola Vánoce 2017

V rámci Vánoc 2017 vzniklo v naší produkci několik spotů a statický content pro klienta Coca-Cola. Tématem byla příprava Santy na Vánoce a pak influenceři Johny Machette a Gabriela Heclová dávali Santovi školení jak probíhají Vánoce v ČR.

Havana Club & generace Z

Reklamní Spot Havana Club vznikl v rámci globálního přerodu značky do street komunity. Havana tak upouští od svých tradičních kubánských prvků, jako jsou pláže, stará auta a taneční rytmy, kterými je Kuba charakteristická. Místo toho se zaměřuje na nastupující generaci Z, její kulturu, hodnoty a životní styl ulice.  Vidět byla především na Instagramu, Facebooku a YouTube. Podpořena byla ale i offline, a to citylighty a rolling boardy.

Jaguar I-PACE | Tiché Vánoce

Pro značku Jaguar jsme v roce 2020 natočili vánoční kampaň s elektrickým vozem I-Pace. Reklama byla použita na německém, rakouském a českém trhu. Kromě videa vznikly pro kienta také foto výstupy na sociální sítě. 

Sprite #borntorfrsh

Coca-Cola Company dala značce Sprite prostor po mnoha letech, pro aktuální cílovku (12-25 let) v podstatě poprvé. Využili jsme infuencery, casting ambasadorů byl na korporaci velmi odvážný. Veškerý obsah byl nativní a brandovaný, vznikal v režii mladých talentovaných osobností (produkce Matěj Kretík, kreativní dohled a režie Martin Štembera). Pro komunikaci jsme využili Instagram a YouTube, dovolili jsme si odvážně vynechat i Facebook. Externí průzkum Brand Love Score (měření BGS) potvrdilo, že kampaň doručila výsledky a v meziměsíčním porovnání prokazujeme nárůst koeficientu “Brand I Love” až o 14 procentních bodů.

Sprite loveyourhater

Sprite se postavil za všechny, kteří zažili internetový hejt. Kampaň je postavena na reálných komentářích u reálných lidí, kteří byli pro kampaň vybráni. Na základě globální kampaně jsme lokalizovali obsah s českými influencery. 

Vypečená výzva s Madetou

Pro společnost Madeta jsme vytvořili 5 dílů Vypečené výzvy s porotcem pořadu Peče celé Česko Josefem Maršálkem. Výzva byla komunikována na sociálních sítích a na webové stránce www.vypecenavyzva.cz. Do soutěže se zapojily stovky účastníků z celého Česka. 

Bookin Agency brand