PUBLIC RELATIONS OD BOOKIN

Nabízíme profesionální služby v oblasti PR pro významné české i zahraniční klienty. Budujeme dobré jméno značkám a tvářím v médiích, ve veřejném prostoru a pohybujeme se na trhu v nákupu mediálního prostoru. 

Pečlivě si vybíráme osobnosti a témata ve společnosti, které pomáhají dobrému žití nás všech. Šíříme poselství inteligentních a důležitých přínosů pro 21. století. Našim klientům na míru tvoříme příběh značky a silné archetypy pro média, které mají velmi důležitý dopad na povědomí ve veřejnosti a samozřejmě na zisky.

Máte své PR pod kontrolou?

Dokážeme monitorovat jméno klienta a sledovat, jak často se objevuje v tisku, rádiích, televizi a v podstatě ve všech běžných médiích, které najdete v životech českých a slovenských čtenářů, posluchačů a badatelů po informacích. Investoři dnes často žádají startupy o monitoring médií, což má pro ně velký význam. Víme proč. 

Sjednejte si schůzku a vysvětlíme vám, proč se vyplatí komunikovat vaši cestu v médiích s agenturou Bookin PR.  

Věříme a z historie víme, že duše značky může okouzlit celý svět. A taky víme, že lépe jí to půjde, když se o ní začne pěkně psát v médiích a všude tam, kde se to očekává. Přenos informace do mediálního prostředí je stále součástí marketingového oddělení a PR je obor, který se zabývá vztahy s veřejností. Každá správná firma by měla mít sofistikované PR oddělení, to radil už Tomáš Baťa. Kniha o Elonu Muskovi zase začíná slovy: Elon Musk má velkou spotřebu PRistů a nedivíme se. Pokud chcete, aby vám lidé investovali cestu do vesmíru, tak je třeba jim to říkat přes velké sdělovací prostředky, a to SpaceX umí bravurně. Billboardy a letáky do schránek dnes už nestačí.

Komunikovat přínosy pro lidstvo a přírodu je doslova naší humánní povinností. Novináři jsou lidé s citem pro dobro a spravedlnost, o tom žurnalistika je. Máte-li co sdělit, pojďte na to. Krok za krokem s vámi postupně vplujeme do světa médií a do oceánů možností, které čekají na odvážné a cílevědomé lidi rozhodnuté změnit povědomí.

Komunikaci s novináři a přípravu obsahu pro ně připravujeme více než 10 let. Zajistíme vám jistotu v době krizové komunikace.

Podívejte se na naši práci

JIŘÍ PROCHÁZKA

#denisa #UFC

 Od roku 2019 pomáháme budovat českému bojovníkovi osobní brand a zajišťujeme PR komunikaci a marketing. 

Case study

Vánoční klip s O2

#O2 #vánoce

JOHNY MACHETTE a TERI BLITZEN nazpívali vánoční píseň, která dnes již zlidověla.

Case study