Influencer Marketing

Hledáte moderní a efektivní propagaci Vaši značky? Nechte to na nás, jsme jednička v segmentu influencer marketing. Našich služeb využívají přední světové značky Coca Cola, Red Bull či Havana Club.

Jak pracujeme?

1. případové studie

1. případové studie

Z případových studií a záznamů, které denně aktualizujeme, zjistíme jaké aktuální trendy může Váš produkt nebo značka zasáhnout a vytvoříme návrh možné a smysluplné propagace.

2. správní influencers

Pomůžeme Vám určit správné influencery, kteří by mohli mít k produktu vztah a radost mu pomáhat. To se vždy vyplatí, protože následný “product placement” je organicky využíván i v normálním životě a je referován více než většinou bylo domluveno a to se naším klientům líbí. Máme v portfóliu známe sportovce, zpěváky, kaskadéry a herce, máme modelky i komiky a někdy také zvířata, které sledují lidé na internetu.

2. správní influencers
3. Myšlenkové mapy

3. Myšlenkové mapy

Společně si pomoci myšlenkových map a reálného braintormingu sestavíme příběh, doplníme ho nezbytné zásady inzerenta i influncera a domluvíme se, kdy kampaň začneme komunikovat.

4. Příběh

Po vyjasnění si pravidel mezi firmou a influencerem se budeme snažit společně nastavit příběh, aby nepůsobil rize reklamně a měl zacílení pomocí neuromarketingu a dalších zásad moderních tipů a studií neurověd.

4. Příběh
5. Smluvní podmínky

5. Smluvní podmínky

Příprava smluvních podmínek je jednoduchá, tak, aby byla transparentní a respektovala tvorbu influencera a hlavně etiku obou źčastněných stran.

Zaúkolujte nás

Propojíme Vás s influencery a nastavíme kampaně, které se budou chovat organicky bez zbytečného sdělování přívlastku “reklam” v komerčním a placeném obsahu. Ale samozřejmě umíme nakoupit televizní,rozhlasové a další inzertní plochy a denně to děláme a co je důležité, že je dokážeme nakoupit za zvýhodněné ceny. Denně vytváříme PR články a snažíme se úspěšně seznámit příběhy našich klientů v tisku a ve veřejném prostoru.

Vítejte v Bookin, vítejte ve světě moderní a inteligentní reklamy

Johny Maybelline

#influencer #beuty

Video se zapojení influencerů

Case study

SPRITE LOVEYOURHATER

#sprite #haters

Sprite se postavil za všechny, kteří zažili internetový hejt.

Case study

Coca Cola & Kouzelník

#coca-cola #kouzelník

Radek Bakalář vybraným influencerům předvedl pár triků s Coca-Colou.

Case study